MÜŞTERİ YORUMLARI

Bir yılı aşkın bir süredir kullanmakta olduğum Muhasebecilere Özel olarak tasarlanan IRGAT Masaüstü Program ve buna entegre çalışan web sitesi ve müşteri paneli ile mali müşavirlik Ofislerinin prestijini artırdığı gibi iş yükünü de oldukça azaltan Entegre bir program. Meslektaşlardan gelen tüm isteklerin ve Resmi sitelerdeki değişikliklerin vakit kaybetmeden programa eklenmesi mükemmel. Beni ve İzmir Mali Müşavirler Derneği Yönetimindeki tüm arkadaşlarımı Şaşırtacak şekilde kısa sürede bu derece güzel bir program yapan Irgat ekibine yakinen şahit olduğum gece gündüz demeden özverili çalışmaları için teşekkür ederim.

Kenan Hepsevigen

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Kullanımı gayet basit ve işlevsel bir program. Müşterilerle olan evrak gönderilme derdine son vermiş olduk. Artık istenildiğinde tüm müşteriler kendi özel şifreleriyle tüm beyanname ve eklerine ulaşabiliyorlar. Ayrıca gerek vergi dairesi, gerek SGK ve gerekse de Ticaret Odası’ndan alınacak bir takım borcu yoktur v.b. belgelere anında ulaşmak çok kolay. Beyanname ve bildirgelerin tahakkukunun bu kadar kısa süre içerisinde kontrolünün yapılabilmesi gerçekten inanılmaz. Ciddi bir zaman kazanmış olduk sayenizde… Ayrıca kurulumu ve teknik destek konusunda da memnun kalınabilecek bir çalışma. Irgat ekibine teşekkürler

Hakan Ceylan

IRGAT, piyasa yeni girmiş bir program olmasına rağmen; deneyimli kadrosu, sürekli kendini geliştiren yapısı ve anında teknik destekle mali müşavirlik bürolarının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. IRGAT'ın tek tuşla yapabildiklerine ve size kazandırdığı zamana inanamayacaksınız. Tüm Irgat ekibine sonsuz teşekkürlerimle.

Serpil Gürbüz

Irgat, Mali Müşavirlerin üstünden angaryaları alan ve Mali Müşavirlerle Müşteriler arasında köprü kuran, kullanımı çok basit ve dinamik bizlere zaman kazandıran çok güzel bir program. Irgat ekibine çok teşekkür.

Engin Doğan

Kendi web sayfamızı uzun zaman önce yaptırmıştık. Birkaç yıldan bu yana da web sayfamızla entegre çalışabilecek, müşterilerimize şifre ile bağlandıklarında beyannamelerine, tahakkuk fişlerine ve bizim yükleyeceğimiz imza sirküleri, oda kayıt belgesi gibi belgelere de ulaşabilecekleri bir yazılım aramaya başladık. Bir meslektaşımdan IRGAT programını duydum, araştırdım ve benim isteklerime cevap verebileceğini düşünerek kullanmaya karar verdim. IRGAT programı ve entegre çalışan yönetim paneli ile müşteri paneli benim düşündüklerimin çok ötesinde olduğunu gördüm. Şu anda memnuniyetle kullanıyorum. Meslektaşlarıma da tavsiye ediyorum. IRGAT hem müşterilerimize karşı prestijimizi artırdı, hem de iş yükümüzü büyük ölçüde üzerimizden aldı. Örneğin; beyannameleri onayladıktan sonra tahakkuk dağıtmaya gitmiyoruz, müşterilerimiz kendi şifreleri ile müşteri paneline girip alabiliyorlar. Bunun yanında tüm beyanname ve tahakkuklar ile SGK hizmet listesi ve tahakkuklarını, ve borcu yoktur belgelerini de alabiliyorlar ve müşteri bu ayki ödemelerine topluca baktığında muhasebeye olan borcunu da görebiliyor. Ama asıl güzel tarafı, biz meslektaşların bazı kontrol işlerimizi de otomatik olarak yapıyor olması. Mesela; O ay verilmesi gereken tüm beyannameleri vermişmiyiz? tüm sgk tahakkuklarını yapmışmıyız? dahası müşterilerimizde çalışan personellerden istirahat raporlu olan varmı? E-tebligat alan müşterimiz olmuşmu? Hangi müşterimiz hangi ayda ne kadar POS cihazından tahsilat yapmış? Bu soruların cevabını her daim programdan alabiliyoruz. Bu arada, müşterilerimiz sisteme yüklediğimiz imza sirkülerini, Sicil tasdiknamesi, Oda Kayıt ve Faaliyet Belgesi gibi belgeleri de hem sistemden alabiliyorlar hem de isterlerse istedikleri yere mail atabiliyorlar. Tüm meslektaşlarıma tekrar tekrar tavsiye ediyorum. Kullanın yükünüz azalsın.

Hasan Hüseyin Ertuğrul

Yapılanlar ve yapılacaklar harika, mali müşavir için çok gerekli olduğunu düşünüyorum. meslektaşlarım arasında kullanılması için her ortam ve eğitimde anlatıyorum. Yapılanlar şimdiden işimi kolaylaştırmasının dışında gelen telefonlarda azalma, iş yüküm de bariz bir azalma oldu ve daha yapılacakları duyunca heyecan ile bekliyorum. Şimdiden size ve ekibinize teşekkürler.

Yaşar Pınar